logo

PolishEnglishGermanKazakhUkrainianRussian

Internat ZSR CKP w Pszczelej Woli

Internat znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie szkoły i stanowi integralną część Zespołu Szkół Rolniczych CKZ w Pszczelej Woli. W skład internatu wchodzą dwa dwupiętrowe budynki, z których jeden zamieszkują dziewczęta, a drugi chłopcy.

Młodzieży zapewniamy całodobową opiekę pedagogiczną przez 7 dni w tygodniu. Na każdej kondygnacji znajdują się pokoje mieszkalne (3 osobowe), świetlice, toalety i łazienki z natryskami. Do dyspozycji młodzieży są między innymi:

  • dwie sale audiowizualne;
  • sala do gry w tenisa stołowego i bilard;
  • sala do ćwiczeń gry na instrumentach muzycznych;
  • sala klubowa – kawiarenka;
  • sklepik szkolny;
  • łącze internetowe  wi-fi;
  • siłownia w budynku i plenerowa;

Dla uczniów naszej szkoły zapewniamy miejsca w internacie. Warunkiem zakwaterowania w internacie jest dokonanie opłat. Opłata stała za pobyt w internacie wynosi 50,00 zł miesięcznie, natomiast całodzienne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja) kosztuje łącznie 10  zł. Opłaty za wyżywienie i pobyt w internacie należy uiszczać regularnie i terminowo, najpóźniej do dnia 20-go poprzedzającego miesiąca (decyduje data wpływu środków na konto szkoły). w kasie szkoły lub na konto szkoły: Bank Millennium 63 1160 2202 0000 0003 5376 6624.

W przypadku nieterminowych wpłat szkoła jest zobowiązana do naliczenia odsetek za zwłokę stosownie do przepisów.

Doświadczony personel kuchni zapewnia całodzienne wyżywienie dla ponad 200 osób. W wygodnej i przestronnej stołówce jednorazowo do posiłku może zasiąść 120 osób.

W czasie wolnym uczniowie mają możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań.  Mogą doskonalić umiejętności wokalno taneczne w Zespole Pieśni i Tańca Apis, rozwijać sprawność fizyczną w grach zespołowych: siatkówce, koszykówce, w piłce halowej i ręcznej. Doskonalić umiejętność gry w szachy i warcaby. Dla miłośników strzelania sportowego prowadzone są zajęcia na strzelnicy. Wychowankowie biorą udział w rywalizacji sportowej między bursami i internatami z województwa lubelskiego.

Regulamin internatu <pobierz>                   Podanie o przyjęcie do internatu <pobierz>

W okresie wakacji letnich zapraszamy do naszej placówki grupy zorganizowane. Zapewniamy tanią bazę noclegową, smaczne domowe posiłki, możliwość korzystania z bazy sportowo – rekreacyjnej. Dysponujemy dwiema salami (mniejszą na ok. 70 osób i dużą – na ok. 250 osób) ze sprzętem audiowizualnym – możliwość organizowania szkoleń, konferencji. Posiadamy również pokoje o podwyższonym standardzie 1 i 2 osobowe z łazienką w cenie od 30,00 do 60,00 zł w zależności od standardu.

 

UWAGA

 

Informacja dla uczniów obcokrajowców

 

Warunkiem rozpoczęcia nauki w szkole jest posiadanie przez uczniów z zagranicy polskiego ubezpieczenia zdrowotnego.

Opłaty w wysokości  558 zł. za 10 miesięcy, należy dokonać przed rozpoczęciem nauki, każdorazowo na okres bieżącego roku szkolnego.

 

 

Opłaty za internat należy uiszczać regularnie w terminie do dnia 20-go poprzedzającego miesiąca w kasie szkoły lub na konto szkoły:

Bank Millennium

63 1160 2202 0000 0003 5376 6624

 

 

 

Ważne linki
Kategorie